Centrum Stomatologii i Protetyki

Giełzak Joanna5-450x600

Joanna Giełzak

Specjalista protetyki stomatologicznej
Lekarz dentysta

Zajmuje się leczeniem dorosłych, wykonuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki, stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Jako właściciel  dba o organizacje pracy i wizerunek gabinetu.p. Dominika

Dominika Turlakiewicz

Specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji
Lekarz dentysta

Naukę na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym zakończyła w 2016 roku, uzyskując najlepszy wynik w swoim roczniku. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i leczenia dzieci.

Cierpliwa, dokładna i sumienna, te cechy pozwalają jej uzyskiwać jak najlepsze efekty w pracy. Dużą wagę przykłada do zaangażowania pacjenta w proces leczenia, poprzez rozmowę oraz zrozumiałe przekazywanie zagadnień medycznych.

p. Paulina

Paulina Habrat

Specjalista stomatologii dziecięcej
Lekarz dentysta

Uśmiechnięta, przyjazna i delikatna. Bardzo lubi pracę z małymi pacjentami.

Mimo wybranej specjalizacji zajmuje się również leczeniem dorosłych. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

p. Piotr

Piotr Szymor

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
dr n. med.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z dziedziny implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. Cechuje go siła, spokój oraz wielka stanowczość.

Jest również asystentem dydaktycznym w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

p. Ola

Aleksandra Wojciechowska

Lekarz dentysta

Uśmiechnięta, cierpliwa i empatyczna dla pacjenta. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Do pracy podchodzi z pasją, kierując się przede wszystkim dobrem swoich pacjentów. Dba, aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze.

p. Ewa

Ewa Paluch

Lekarz dentysta

Sympatyczna, cierpliwa i dokładna, stara się by pacjent opuszczał gabinet z uśmiechem na ustach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz leczeniem dzieci.

Wypych Emilia-450x600

Emilia Wypych

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Policealnej Szkoły dla Asystentek i Higienistek Stomatologicznych w Łodzi. W gabinecie asystuje głównie przy zabiegach z zakresu; endodoncji, protetyki i chirurgii oraz stomatologii zachowawczej. Dodatkowo wykonuje zabiegi higienizacyjne u pacjentów z uwzględnieniem instruktażu higieny. Profesjonalnie doradza naszym pacjentom w temacie doboru właściwych preparatów do domowej higieny jamy ustnej. Sumienna i dokładna, co przekłada się na dobrą współprace z lekarzem, wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę w pracy.

Prywatnie lubi dobre kino oraz podróże.

Henych Joanna

Joanna Henych

Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Policealnej Szkoły dla Higienistek i Asystentek Stomatologicznych w Łodzi. W gabinecie asystuje przy zabiegach z zakresu; stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki i chirurgii stomatologicznej. Dba aby zawsze było wszystko na czas i na miejscu. Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, cechuje ją wyrozumiałość i delikatność w pracy. Wykonuje w gabinecie zabiegi higienizacyjne u pacjentów. 

Prywatnie miłośniczka zdrowego jedzenia i dobrej kuchni.

 

Scroll to Top
Przewiń do góry
Zadzwoń
Przyjedź