Centrum Stomatologii i Protetyki

Giełzak Joanna5-450x600

Joanna Giełzak

Specjalista protetyki stomatologicznej
Lekarz dentysta
Właściciel gabinetu

Zajmuje się leczeniem dorosłych, wykonuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki, stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej.

Jest również asystentem dydaktycznym w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej w Katedrze Stomatologii Odtwórczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Precyzyjna, stanowcza i konsekwentna w działaniu. Dużo czasu poświęca wysłuchaniu pacjenta, tak, aby jak najlepiej dostosować leczenie do jego potrzeb.

p. Dominika

Dominika Turlakiewicz

Specjalizacja ze stomatologii zachowawczej z endodoncją
Lekarz dentysta

Naukę na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym zakończyła w 2016 roku, uzyskując najlepszy wynik w swoim roczniku. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, stomatologii zachowawczej i leczenia dzieci.

Cierpliwa, dokładna i sumienna, te cechy pozwalają jej uzyskiwać jak najlepsze efekty w pracy. Dużą wagę przykłada do zaangażowania pacjenta w proces leczenia, poprzez rozmowę oraz zrozumiałe przekazywanie zagadnień medycznych.

p. Paulina

Paulina Habrat

Specjalista stomatologii dziecięcej
Lekarz dentysta

Uśmiechnięta, przyjazna i delikatna. Bardzo lubi pracę z małymi pacjentami.

Mimo wybranej specjalizacji zajmuje się również leczeniem dorosłych. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji.

p. Piotr

Piotr Szymor

Specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Dr n. med.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z dziedziny implantologii i chirurgii stomatologicznej oraz szczękowo-twarzowej. Cechuje go siła, spokój oraz wielka stanowczość.

Jest również asystentem dydaktycznym w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

p. Ola

Aleksandra Wojciechowska

Lekarz dentysta

Uśmiechnięta, cierpliwa i empatyczna dla pacjenta. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą oraz endodoncją. Do pracy podchodzi z pasją, kierując się przede wszystkim dobrem swoich pacjentów. Dba, aby wizyty przebiegały w przyjaznej atmosferze.

p. Ewa

Ewa Paluch

Lekarz dentysta

Sympatyczna, cierpliwa i dokładna, stara się by pacjent opuszczał gabinet z uśmiechem na ustach. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodoncją, zabiegami z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz leczeniem dzieci.

Radwanska Katarzyna

Katarzyna Radwańska

Lekarz dentysta

Henych Joanna

Joanna Henych

Higienistka stomatologiczna

Zawsze uśmiechnięta i cierpliwa, cechuje ją wyrozumiałość i delikatność w pracy.

Mikolajczyk Malgorzata

Małgorzata Mikołajczyk

Higienistka stomatologiczna

Wypych Emilia-450x600

Emilia Wypych

Higienistka stomatologiczna

Przewiń do góry
Zadzwoń
Przyjedź